Doprava a vrácení zboží

Doprava a vrácení zboží

 

ZPŮSOBY PLATBY

 

Přijímáme platby v CZK, PLN, EURO. Možnost platby bankovním převodem, platební kartou, prostřednictvím PayPal a Western Union.

 

 

 

ZPŮSOBY DOPRAVY

 

 

ZPŮSOBY DOPRAVY

 

 

 

kurýrní společnost GLS

 

Česká pošta

 

 

 

 

CENA DOPRAVY

 

Platba na účet  119 CZK Česká pošta
Platba na účet  149 CZK Kurýr GLS
Platba dobírkou 195 CZK Kurýr GLS
Platba dobírkou 195 CZK Česká pošta

  

Veškeré objednané zboží z našeho obchodu odesíláme prostřednictvím pošty nebo kurýrní službou.  Všechny balík jsou pojištěny proti ztrátě či poškození.

  

 

VRÁCENÍ ZBOŽÍ

1. Ceny za zboží jsou uvedeny včetně DPH

-  Ceny u šitých nebo kusových záclon a závěsů jsou uvedeny za 1 ks dle nabízených rozměrů

- Cena u metráže u uvedena za 1 bm textílie 

2. Rozměry šitých záclon a závěsů jsou uvedeny před nařasení, pokud není v popisu daného modelu uvedeno jinak. Výška je uvedena vždy v nejdelším místě.

Tolerance rozměrů:

- u výšky je tolerance do 5% od rozměru uvedeného v popisu

- u šířky je tato tolerance do 10% od rozměru uvedeného popisu

 

Dle Obchodních podmínek má zákazník, jako fyzická osoba, právo na vrácení zboží do 10 dnů od převzetí zásilky. Zboží může být rozbaleno.

Nelze však vracet zboží poškozené, používané, prané, znečištěné a zapáchající (np. cigaretovým nebo jiným kouřem).

Vracet rovněž nelze záclony a závěsy, které jsou ušitý dle individuálních požadavků zákazníků (zkracování, celková změna rozměrů, změna materiálu nebo barevné kombinace) to znamená jinak než je uvedeno v základní nabídce na e-shopu.

 

Pokud objednáváte záclony závěsy se stejným názvem v pozdějším termínu nelze zaručit stejný odstín materiálu a dodatků. Nemusí se rovněž shodovat tloušťka látky a jeho textura ani model použité řasící pásky. Toto je zapříčiněno dodávkou materiálů od různých výrobců v různých termínech.

Než zásilku odešlete zpět vyžádejte si mailem "reklamační/vrácenkový formulář", který vyplněný vložíte do balíčku. Nepřijímáme zásilky na dobírku.

Po převzetí a překontrolování obsahu zásilky na centrále společnosti v PL, Vám bude platba za vrácené zboží vrácena na účet do 14 pracovních dnů.